Baltske more

Začínam, ahojte :)

Vitajte. Táto stránka sa pripravuje. Bude sa venovať mojim, ale aj vašim cyklocestovateľským zážitkom, cestám, tripom, bikepackingu, jednoducho bicyklovaniu.

V roku 2016 som objavil čaro cestovania na bicykli a odvtedy som absolvoval viacero rôzne dlhých ciest. Z každej som si vytvoril cestopis, aby som si spomienky uchoval. Súčasne by som sa o ne rád podelil s vami. A možno vás aj inšpiroval k tomuto koníčku, k cestovaniu na bicykli.

Doteraz som moje blogy a galérie zverejňoval na viacerých cyklistických fórach a weboch, ale ako sa mi to kopí, je čas vziať veci do vlastných rúk:)

Stránku rozbieham ako amatér a začiatočník. V najbližších dňoch by som rád pridal prvý obsah, prvé blogy a fotoalbumy a celé to zladil aj s FB stránkou a instagramom. Učím sa za pochodu. Preto rád prijmem akékoľvek návrhy, kritiku a nápady, ako web urobiť praktickejším a krajším.

Časom by som do obsahu rád pridal aj vaše cyklozážitky, tipy na výlety a do budúcna vytvoril aj bázu bike-friendly cyklotrás a výletov v okolí Bratislavy, kde žijem. Nadšenie je, ale ako povedal kamoš, vlastná stránka je overkill a návštevnosť sa naháňa tažko. Takže uvidíme postupne:)

Rád tiež zodpoviem akékoľvek otázky a podelím sa s mojimi skúsenosťami z ciest. Prosím použite kontaktný formulár, prípadne píšte priamo na info@cyklocesty.sk.

Sledovať ma môžete aj na fb stránke cyklocesty, kde operatívne postujem fotky z výletov a ciest.

bikepacking
Print Friendly, PDF & Email
Daj páčik, karma sa ti odmení :)
This Article Has 2 Comments
  1. Andrej píše:

    Fajnovy WEB, paci sa mi dizajn aj obsah 🙂

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *